Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników

Polska Przeprawa Stulecia to projekt mający na celu pokonanie wpław Kanału Catalina oraz Jeziora Tahoe. Kanał Catalina zwany też kanałem La Manche Ameryki to ponad 33km pływania w zimnych wodach Pacyfiku. Jes to też jedna z najbardziej popularnych przepraw długodystansowych na świecie, wchodząca w skład Korony Oceanów (pływacki odpowiednik Korony Ziemi realizowanej przez wspinaczy). Przeprawa przez Jezioro Tahoe to zaś kolejny krok do zdobycia Korony Jezior Świata Bogusława Ogrodnika.

SKwPAbsolwent WNEiZ a obecnie pracownik naukowy Instytutu Rachunkowości - pan mgr Michał Hendryk otrzymał nagrodę I stopnia im. Zbigniewa Messnera za pracę magisterską w konkursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce na najlepsze prace naukowe z dziedziny Rachunkowości.

Brydż Członkowie drużyny AZS US w konkurencji teamów uniwersyteckich zdobyli złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym, które odbyły się w dniach 15-17 marca 2018 w Chorzowie. W zwycięskiej drużynie grali: Jacek Batóg (WNEiZ US), Wojciech Bondarewicz (WM-F), Marcin Dziembor (WF) oraz Paweł Stężała (SWF).

Deloitte Studentka kierunku Przedsiębiorczość i Inwestycje - p. Paulina Szubartowska brała udział w Wielkim Finale w ramach certyfikowanych warsztatów Akademii Rachunkowości, które odbywały się w terminie listopad 2017-styczeń 2018 i były organizowane przez Deloitte w Warszawie.
Hanna Bakuniak Studentka III roku kierunku Zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US, Hanna Bakuniak, pobiła rekord świata w zimowym pływaniu.

Jak do nas trafić


mapa wneiz