Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane zrobieniem doktoratu osoby na jedyne w naszym regionie interdyscyplinarne studia doktoranckie o nazwie „Brikolaż ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów”. Studia te są wynikiem realizacji wygranego przez Wydział 5-letniego projektu finansowanego przez NCBiR.

santander univUWAGA PRACOWNICY I STUDENCI !!!!!!!!
Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w roku akademickim 2018/19 rusza PROJEKT „INNOWACYJNI 2018/19” realizowany przy współpracy z SANTANDER UNIVERSIDADES.

Chór Uniwersytetu Szczecińskiego Na naszym Uniwersytecie od 2006 r. funkcjonuje zespół chóralny, w którym śpiewają studenci, absolwenci, nauczyciele akademiccy oraz sympatycy Uniwersytetu Szczecińskiego.

Logo - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „VIII Baltic Health Forum”, która odbędzie się w dniu 09.11.2018r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US.

Logo - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US Jest nam niezwykle miło poinformować, że w ogłoszonym Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2018 ponownie uwzględniono trzy główne kierunki realizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Kierunki te, nie tylko zostały uwzględnione w rankingu, ale też znacząco poprawiły swoje notowania względem ubiegłorocznego zestawienia.

Projekt międzynarodowy PEESA III W dniach 26-27.06.2018 r. w Agadir, Maroko odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu INSTART [Euro-African Network of Excellence for Entrepreneurship and Innovation],  w którym uczestniczyła dr Małgorzata Guzowska.

Projekt międzynarodowy PEESA III W dniach 18-21.06.2018 roku w Hochschule Flensburg, Niemcy odbyło się kolejne spotkanie interkontynentalnego projektu PEESA III. Tematem przewodnim było wykorzystanie narzędzi ICT w programach nauczania.

Szczęście WNEiZ PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM SZCZĘŚCIEM.  Badanie: "Szczęście WNEiZu"
Studenci grupy 410 kierunku Ekonomia, specjalność Analizy Gospodarcze będą wdzięczni za wsparcie i wypełnienie elektronicznej ankiety dot. poczucia szczęścia wsród społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

Jak do nas trafić


mapa wneiz