Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

konserwacja Zaplanowana na 23 oraz 24 maja 2018 r. w godzinach popołudniowych (16-22) konieczna modernizacja i instalacji nowych urządzeń Firewall zabezpieczających Uczelnianą Sieć Komputerową (USK) w głównej serwerowni US, została przeniesiona. W związku z tym, w dniach 30.05.2018 r. oraz 01.06.2018 r. w godzinach popołudniowych i wieczornych (16-23) nastąpią przerwy w dostępie do sieci Internet we wszystkich obiektach podłączonych do USK oraz w dostępie do centralnych systemów informatycznych uczelni wraz z połączeniami VPN (w tym: Egeria Edukacja, e-Dziekanat, e-Rekrutacja etc.). Liczymy na Państwa zrozumienie, a za zaistniałe niedogodności przepraszamy! Uczelniane Centrum Informatyczne
FinSem Serdecznie zapraszamy pracowników i doktorantów na kolejne seminarium naukowe FinSem w dniu 25.05 o godz.10.00 sala 203 MBA.

teccom logo W dniu 25 maja 2018 r. (piątek) w godz. 10-14.40 w sali Rady Wydziału odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pn. "Technical Communication for Academic Study and Business", z udziałem profesorów z Niemiec (m.in. prof. Sissi Closs). Konferencja będzie prowadzona w j. angielskim. pdf Ulotka ...pdf Program
Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier US zaprasza do udziału w płatnych stażach w ramach projektów „Staże szansą na praktyczne kompetencje w zarządzaniu procesowym” oraz „Staże szansą na praktyczne kompetencje w kreowaniu procesów biznesowych przy wykorzystaniu Design Thinking”.

zus W ramach realizowanej współpracy między US a ZUS (oddział w Szczecinie) Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił wystawę "Rzeczpospolita ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych w Polsce". Wystawa będzie się odbywała w dniach 15-25.05.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie (parter nowego budynku).

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

index investment challenge Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów do udziału w konkursie: Index Investment Challenge.

Letnie praktyki badawcze 2018 Już po raz czternasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

ECDL Zapraszam do Koła Naukowego Analiz Gospodarczych. Jeżeli chcesz czynnie uczestniczyć w życiu naukowym, poznać kulisy organizowania konferencji naukowych i wykazać się w działalności charytatywnej. Zapraszam. dr Edyta Mioduchowska-Jaroszewicz  pdf Plakat

Jak do nas trafić


mapa wneiz