Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Aktualności

Złota Kreda Kochani Studenci, Drodzy Wykładowcy, serdecznie zapraszamy na Galę XXIII edycji Plebiscytu Złotej Kredy i II edycji Plebiscytu Złotego Studenta, która odbędzie się 21.05.2019 r. (wtorek) o godz.  12:30 w Auli Starej na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US. Mamy nadzieję, że spotkamy się tego dnia na Gali w Auli Starej. Do zobaczenia!

obrona pracy dr 21.05.2019 r. o godz. 8.30 w sali 126 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Fundacja GPW oraz Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zapraszają do udziału w szkoleniu: PPK - inwestowanie przez całe życie.
pdfPlan szkolenia
WUP Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie (ul. Mickiewicza 41 )organizuje w dniu 4.06.2019 r. (wtorek) w godz. 10-14.30 spotkanie na temat przedsiębiorczości, w tym zakładania własnej działalności gospodarczej.  pdf Program spotkania
Giełda Papierów Wartościowych Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Fundacja GPW oraz Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” zapraszają do udziału w Grze Inwestycyjnej „Parkiet Challenge”!

Brydż Tuzy rynku kapitałowego nie stronią od brydża.  Patrz pdf Artykuł w czasopiśmie "Parkiet" z 29.04.2019 oraz  pdf "Brydż a zarządzanie firmą".
XXIII Warsztaty  Metodologiczne  im. Prof.  S. Mynarskiego W dniu 5 czerwca 2019 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US odbędą się XXIII Warsztaty Metodologiczne z Metod Ilościowych w Badaniach Marketingowych im. Profesora Stefana Mynarskiego. Hasło tegorocznych Warsztatów: Dobór próby w badaniach ilościowych, jakościowych i mieszanych.

Just Mind Dr Tomasz Zdziebko z Instytutu Informatyki w Zarządzaniu pozyskał bezpłatną licencję akademicką oprogramowania JustInMind służącego do projektowania i prototypowania aplikacji mobilnych i webowych. JustInMind jest jednym z wiodących narzędzi do łatwego i szybkiego tworzenia interaktywnych prototypów aplikacji, które funkcjonują niemal jak pełne aplikacje.

Generation Data Od października 2018 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełni rolę lidera międzynarodowego projektu Generation Data. Współpracujemy  m.in. z uczelniami z Irlandii i Litwy, przedsiębiorcami z Danii i Irlandii, a także z mającą swoją siedzibę w Hiszpanii, ale funkcjonującą w wielu krajach Europy organizacją EUCEN.

Młodzieżowy Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński rozpoczął realizację innowacyjnego projektu pt. Zbuduj przyszłą karierę już dziś, dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu koordynowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania jest podniesienie kompetencji młodzieży w wieku 13-15 lat, poprzez realizację wysokiej jakości intensywnych szkoleń dydaktycznych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz